22 Серпня 2019, 10:15 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Попередня програма Весняного книжкового ярмарку «Медвін» - 28 Березня 2011

Попередня програма Весняного книжкового ярмарку «Медвін»

Категорія: «Події»
Дата: 28 Березня 2011 (Понеділок)
Час: 10:31
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1779


7-10 квітня у Києві відбудеться Шостий Весняний міжнародний ярмарок «Медвін». Подаємо попередню програму фестивалю.

Четвер, 7 квітня, 12.00 Церемонія офіційного відкриття Шостого Весняного Київського книжкового ярмарку, П`ятого фестивалю християнської книги та Фестивалю фантастики  (літературна кав`ярня, 2 зал)
 
КНИГА І КУХНЯ (літературна кав`ярня, 2 зал)
 
Четвер, 7 квітня, 13.30-14.30 «Груші в тісті від Юрія Винничука».
П`ятниця, 8 квітня,  14.00-15.00 Книжкова  кухня: «Фірмовий банош від Андрія Куркова»
П`ятниця, 8 квітня, 16.00-17.00 «Пісні вареники на всі смаки від Зірки Мензатюк»
Субота, 10 квітня, 13.00-14.00 Фірмова страва від Маргарити Січкар «Перець в анчоусах». Презентація книги «Щоденник успішної жінки».
 
КНИГА і КІНО (літературна кав`ярня, 2 зал)
 
Четвер, 7 квітня, 17.30 – 18.00 Аргумент кіно
П`ятниця, 8 квітня, 17.00-18.00 Демонстрація матеріалів фільму «Чорний козак» від Влада Чабанюка та Сашка Лірника

КНИГА і ТЕАТР (літературна кав`ярня, 2 зал)
 
П`ятниця, 8 квітня, 19.00-20.00 Театр «Міст» «Маска для розбитого дзеркала»
Субота, 9 квітня, 19.00-20.00 Театр  «Вавилон « «Повернення в нікуди»
 
КНИГА І ДІТИ (літературна кав`ярня, 2 зал)
Субота, 9 квітня
11.00-14.00 Створення мультфільму разом з мультиплікаційною студією «Червоний собака»
14.00 Презентація книжки Юрія Горбачевського «Зоряна казка»
15.00-16.00 Театральна вистава для дітей від театру-студії імпровізації «Чорний квадратик»
 
ПОЕЗІЯ та МУЗИКА

П`ятниця, 8 квітня, 19.00 НЕП (Ніч еротичної поезії) (ауд. 209)
Субота, 9 квітня, 18.00 Гала ВІП (Вечір іронічної поезії) (ауд. 209)
Неділя, 10 квітня, 12.00-13.00 Літературно-музичне дійство від літоб´єднання молодих поетів 
«Перехрестя» (літературна кав`ярня, 2 зал)
 
Майстер-кляса (зал № 2)
Четвер, 7 квітня 13.00-14.00 Весняна каліграфія від Ольги Верменич
Четвер, 7 квітня 14.00-16.00 «Паперовий шрифт» від Асі Гонци
Четвер, 7 квітня 16.00-18.00 Палітурення книжок (Анна Фафлей)
П`ятниця, 8 квітня 13.00-14.00 Весняна каліграфія від Ольги Верменич
П`ятниця, 8 квітня 14.00-15.30 Весняна листівка, Настя Шигаєва
П`ятниця, 8 квітня 15.30-17.00 «Книжкова закладка» Мистецьке об´єднання ВАЛ
П`ятниця, 8 квітня 17.00-18.00 Олена Грищенко

Субота, 9 квітня 12.00-13.00 Майстер-клас для дітей «Допоможи створити казку». Презентація дитячого книжкового проекту «Равлик», майстер-клас за участю авторів і художників. 

Проводить видавництво «Наш час»
Субота, 9 квітня 13.00-14.00 Весняна каліграфія від Ольги Верменич
Субота, 9 квітня 14.00-15.00 Розмалюємо абетку від порталу «Все о детях»
Субота, 9 квітня 15.00-16.00 Пластилінова ілюстрація від Ганни Осадко
Субота, 9 квітня 16.00-17.00 Великодня витинанка від Олени Ігоніної
Субота, 9 квітня 17.00-18.00 «Великодня листівка» від мистецького об´єднання ВАЛ
Неділя, 10 квітня 13.00-14.00 Весняна каліграфія від Ольги Верменич
Неділя, 10 квітня 14.00-15.00 Лялька-мотанка «Малюк» від Олени Кольвах (або вузлова лялька)
 
Книжковий університет (семінари та майстер-класи)

Четвер, 7 квітня

11.00-12.00 «Стратегічний контекст діяльності в кризових умовах (лекцію проводить Василь Іванович Теремко – кандидат філософських наук, доцент кафедри видавничої справи і редагування Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, заслужений працівник культури України)  (ауд. 209)
13.00-14.00 «Електронна книжка. Як це робиться (лекцію проводить Олексій Авраменко – головний редактор «Видавничого дому «Мост паблішинг»«, керівник проекту BookLand) (ауд. 209)
14.00-15.00 Книжкові фінанси: собівартість, ціни, склад витрат, авторські відрахування – як врятуватися у морі цифр  (лекцію проводять письменники і видавці Брати Капранови) (ауд. 209)
14:00–15:30 Девід Бейкер «Мандрівники у часі: проблеми історичної белетристики» (ауд. 303)
15.00-16.30 «Промоція української книжки в електронних медіа (майстер-клас проводить Діана Клочко – одна з найкращих книжкових крієрторів в Україні, працювала у видавництвах «Кальварія» та «Грані-Т») (ауд. 209)
16:00–17:30  Володимир Імакаєв «Художня література: розвага чи інструмент євангелізації» (ауд. 303)
16.30-17.30 Міні-тренінг від Українського медіа-холдингу: Іцхак Пінтосевич «10 заповідей успіху» (ауд. 209)
 
П`ятниця, 8 квітня

11.00-12.00 «Інтелектуальна власність й електронна книжка. Правові та практичні аспекти (лекцію проводить Геннадій Корнєв – керівник напрямку з набуття та поширення контенту у компанії Pocketbook International та фахівцем у галузі права інтелектуальної власності) (ауд. 209)
11:00–12:30  Пол Янг «ПРИГОДИ  БЕСТСЕЛЕРА» (ауд. 303)
12.00-13.00 «Українські письменники – шлях до Європи (семінар проводить Андрій Курков – письменник, журналіст та  кіносценарист) (ауд. 209)
13.00-14.00 Зустрiч iз представниками газети «День: «Газета «День» - 15 рокiв на ринку якiсної преси. Як не загубитися в iнформацiйному просторi.» (ауд. 209
14.00-15.00 «Таємниці художнього оформлення книг (майстер-клас проводить Максим Паленко – один із провідних художників-ілюстратороів, працював у видавництві «Старого Лева» та «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА») (ауд. 209)
14:00–16:00  Катерина Афанасьєва «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ АВТОРСЬКОГО ПРАВА» (ауд. 303)
15.00-16.00 «Віртуальна публіцистика. Як зробити так, щоб вас прочитали(майстер-клас  проводять письменники і видавці Брати Капранови) (ауд. 209)
16.30-17.30 Міні-тренінг від Українського медіа-холдингу:  Маргарита Січкар «Секрети успішної жінки» (ауд. 209)
 
Субота, 9 квітня

11.00–12.15 Павло Левушкан «ЕЛЕКТРОННІ КНИГИ та ХРИСТИЯНСЬКЕ КНИГОВИДАННЯ у XXI сторіччі« (ауд. 303)
12.30–13.45 Ігор Дідок «КНИЖКОВИЙ МАРКЕТИНГ» (ауд. 303)
14.00–15.15 Микола  Малуха «СОЦІАЛЬНІ МЕДІА НА СЛУЖБІ КНИГОВИДАВЦЯ« (ауд. 303)
17.00 Міні майстер-клас Караваєва - автора книги «100 аргументов против штрафов ГАИ» (ауд. 209)
 
Загальна програма заходів від учасників ярмарку
 
Четвер, 7 квітня

12.00–14.00 Автограф-сесія та презентація нової книги (серія «Невідома Україна») видатної української дослідниці Лідії Григорівни Орел «Українське Полісся. Те, що не забувається». Присвячується 25-річчю Чорнобильської трагедії (на стенді видавництва «Наш Час»)
12.00 Відкриття постійної акції – «Прочитай вірш уголос і отримай знижку на книжку!» Читайте вірш із книги улюбленого автора і отримуйте 5% знижки на ту книгу (дорослий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
12.00 Презентація книги В.Г. Кремень «Еліта:витоки,сутність,перспектива» (на стенді видавництва «Знання України»)
12.00 Відкриття Книжкової Залізниці. Прокатайтеся іграшковою книжковою залізницею з героями дитячих книг видавництва «Богдан». (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
13.00 Презентація книги Полікарпа Шафети «Щоденник без цензури» (на стенді видавництва «Твердиня»)
13.00 Відкриття виставки дитячих малюнків міжнародного екологічного конкурсу «Світлий образ майбутнього планети». Виставка працюватиме протягом усіх днів ярмарку (на творчому майданчику журналу «Стіна»)
13.00–14.00 Автограф-сесія Ігоря КОРЖА, музиканта, письменника, автора книги «Закон бумеранга» (стенд видавництва «Фоліо»)
13.00 Автограф-сесія письменника Яреми Гояна, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка (на стенді  видавництва «Веселка»)
13.00 Презентація сучасного історичного роману Олесі Гулько  «Посаг.» (дорослий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
13.00 Автограф-сесія відомого українського історика Ярослава Федорука з нагоди виходу його монографії «Віленський договір 1656 року. Східноєвропейська криза і Україна в середині XVII століття» (на стенді видавництва Києво-Могилянської академії)
13:00-14:00 Зустріч зі Світланою Короненко - презентація книги «Нічний політ» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
14.00 Збір підписів на підтримку серії «Легенди Світокраю». Можливість стати Небесним Піратом за 1 хвилину :) Можливість надається на цілоденно (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
14.00-15.00 Презентація книг «Елементал», «Нікуб» та інші (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
14.00 Демонстрація фільму Ольги Самолєвської «Пам’яті втрачених будинків» Виставка-продаж книг та фільмів з історії Києва (на стенді МЦ «Універсаріум»)
14.00-15.00  Діалог відомого публіциста, поета  і редактора  УЛГ Михайла Сидоржевського  з читачами газети (на  стенді  «Української літературної газети»)
14.00–15.00 Автограф-сесія письменниці Cвітлани ПОВАЛЯЄВОЇ, авторки книг «Ексгумація міста», «Орігамі-блюз», «Замість крові» (стенд видавництва «Фоліо»)
14.00–16.00 Автограф – сесія Володимира Козловського, письменника-прозаїка , автора книги « Картата сорочка» (на стенді видавництва «Криниця»).
14.30-15.00 Презентація книги «ЧАД». Невідомий Чорнобиль очима автора книги – Анатолія Демського. Проводить ДП «Самміт-книга» (літературна кав`ярня, 2 зал)
15.00–15.45 Презентація книги «Непедагогическая поэма» Геннадія Мохненка (Україна), засновника найбільшого у СНД Реабілітаційного центру для дітей «Республика Пилигрим» та мережі  реабілітаційних центрів для дорослих, зустріч з автором (літературна кав`ярня)
15.00-16.00 Зустріч з Віктором Барановим - презентація книги «Не вір, не бійся, не проси» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
15.00 Презентація книги літературної критики Ярослава Поліщука «PEвізії пам’яті» (на стенді видавництва «Твердиня»)
15.00 Автограф-сесія молодої поетеси, критика, перекладача Олесі Сандиги (на  стенді  «Української літературної газети»)
15.00 Презентація книг дитячих віршиків Романа Скиби за участю ілюстраторки Ганни Осадко: «Зачіска для їжачка», «Перевіршики», «Рибне місце». (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
15.00–16.00 Автограф-сесія Василя Зими, журналіста, письменника, автора книги «Ukrainian dream «Последний заговор» (стенд видавництва «Фоліо»)
15:45–16:30 Презентація книги «Культура влиятельного меньшинства»  Михайла Черенкова (Украина), доктора філософських наук, зустріч з автором (літературна кав`ярня)
16.00 Презентація Альбому «Світ української вишивки. Феномен Г. Гараса» (на  стенді  «Української літературної газети»
16.00-17.00 Зустріч зі Степаном Процюком – презентація книги «Руйнування ляльки» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
16.00 Автограф-сесія письменників Валерія та Наталії Лапікур (на стенді видавництва «Грані-Т») 
16.00 Презентація нових видань для дітей Марії Чумарної «Хліб і золото», «Казки для друга» та автограф-сесія авторки (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
16.00 Презентація серії «Шедеври Світової Поезії». У серії – поезія Рільке, Єсеніна, Тютчева, По, Кіплінґа. За участі упорядника антології поезії Р.Кіплінґа В.Чернишенка (стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
16.00–17.00 Автограф-сесія Ольги ХОМЕНКО, сходознавця, письменниці, автора книги «KTLS/ Японська історія» (стенд видавництва «Фоліо»)
16.00–17.00 Зустріч з Назіпом ХАМІТОВИМ та Світланою КРИЛОВОЮ. Презентація книги «ФИЛОСОФСКАЯ АНТРОПОЛОГИЯ: словарь ключевых терминов. ( Стенд «Н. Хамітов і С. Крилова»)
17.00 Зустріч  з відомими письменниками Наталкою Околітенко та Данилом Кулиняком (на  стенді  «Української літературної газети»)
17.00-18.00  ЧИ ЗАМІНИТЬ ЕЛЕКТРОННА КНИГА ПАПЕРОВУ? Дискусія за участі Назіпа ХАМІТОВА – автора та ведучого телепрограми «Свобода думки» (Стенд «Книги Н. Хамітова і С. Крилової»)
17.00 Автограф-сесія письменниці Зірки Мензатюк (на стенді видавництва «Грані-Т») 
17.00–18.00 Автограф-сесія Іллі НОЯБРЬОВА, шоумена, сценариста, письменника, автора книги «Карабасовы слезы» (стенд видавництва «Фоліо»)
17.00-18.00 Зустріч з Володимиром Шовкошитним - презентація книги «Торкнутися небес»  (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
18.00 Автограф-сесія  відомої української письменниці Галини Тарасюк (на  стенді  «Української літературної газети»)
18.00 Автограф-сесія письменника Степана Процюка (на стенді видавництва «Грані-Т»)
18.00-19.00 Зустріч з  Володимиром Коскіним - презентація книги «Йоржі атакують» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)

П`ятниця, 8 квітня

11.00 Презентація нового видання з серії «Українській дитині» повісті «Найд» письменника Віктора Терена, Народного депутата України, лауреата літературних премій ім. В.Сосюри та О.Копиленка (Літературна  кав’ярня)
12.00  Відомий прозаїк, лауреат багатьох літературних премій  Галина Тарасюк  презентує  четверте видання своєї книжки «Сестра моєї самотності» (на  стенді  «Української літературної газети»)
12.00 Презентація книжки Михайла Чалого «Життя і твори Тараса Шевченка», перевиданої уперше після 1882 року, в якій візьме участь Микола Томенко, заступник Голови Верховної Ради України, відомий політик та громадський діяч  (Літературна  кав’ярня)
12.00-13.00 Автограф-сесія Андрія Кокотюхи, сценариста, письменника, автора книг «Тайны и загадки Украины», «Живий звук»,  «Повзе змія»  (стенд видавництва «Фоліо»)
12.00-13.00 Зустріч зі Степаном Процюком – презентація книги «Руйнування ляльки»   (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
12.00 Презентація серії книг для найменшеньких – «Картинки для дитинки», автограф-сесія автора книг «Тут одна звірина», «Слон в аптеці», «В поторочі чорні очі» Анатолія Григорука (стенд вид-ва «Навчальна книга-Богдан») 
12.00 Автограф-сесія відомого соціолінгвіста, доктора філологічних наук, професора Національного університету «Києво-Могилянська академія» Лариси Масенко з нагоди виходу її книжки «Суржик: між мовою і язиком» (на стенді видавництва Києво-Могилянської академії)
12.45–13.30 Презентація книги «Хижа» українською мовою спеціального гостя фестивалю -  Пола Янга (США), зустріч з письменником  «Хижа» (літературна кав`ярня)
13.00 Презентація книг Пола Ґелліко «Томасіна» і Ред’ярда Кіплінґа «Такі собі казки» за участю перекладача Володимира Чернишенка та ілюстраторки Ганни Осадко (стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
13.00-14.00 Зустріч зі Світланою Короненко - презентація книги «Нічний політ» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
13.00 Автограф-сесія Івана Андрусяка (на стенді видавництва «Грані-Т»)
13.00 Презентація з автограф-сесією книги Ігоря Бондаря-Терещенка «NeEastWestная Украина» (на стенді видавництва «Твердиня»
13.00-14.00 Автограф-сесія письменника Андрія Куркова (стенд видавництва «Фоліо»)
13.00  Презентація диску пісень  на вірші українських поетів у виконанні відомої співачки Алли Загинайко (на  стенді  «Української літературної газети»)
13.30 Презентація серії ЯКІСНЕ ФЕНТЕЗІ УКРАЇНСЬКОЮ! Книги Генрі Лайона Олді «Шлях меча» та Сари Різ Бреннан «Лексикон демона» (переклад Наталі Дьомової). За участю ілюстраторки книги «Лексикон Демона» Ганни Осадко. Виставка-продаж малюнків до роману (дорослий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
13.30-14.00 Презентація книги-переможниці конкурсу «Євроформат-2009» Е.Сендеєвої «Скарб». Проводить видавництво «Альтерпрес» (літературна кав`ярня, 2 зал)
14.00 Автограф-сесія письменниці Кононенко Євгенії (на стенді видавництва «Грані-Т») 
14.00 Презентація нової книги Джаклін Вілсон «Зірка з Ліжка та сніданку» та серії книжок «Дівчатка Джаклін». За участі перекладача Володимира Чернишенка та ілюстраторки Ганни Осадко. Роздача улюблених ласощів Трейсі Бікер – англійських цукерок «Смартіз», (стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
14.00-15.00 Зустріч з  Володимиром Коскіним - презентація книги «Йоржі атакують» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
14.00 Автограф-сесія молодої поетеси, критика, перекладача Олесі Сандиги (на  стенді  «Української літературної газети»)
14.00 Автограф-сесії авторів популярних книг «Все Чемпионаты мира» Артем Франков, Борис Таллиновський  (на стенді Видавничого дому «Український медіа холдинг»)
14.00 Демонстрація фільму Ольги Самолєвської «Земляни». Виставка–продаж книг, журналів та науково-популярних фільмів природничої тематики (на стенді МЦ «Універсаріум»)
14.00–15.00 Автограф-сесія історика, журналіста Данила Яневського (стенд видавництва «Фоліо»)
14.30 Презентація книг в перекладі та упорядкуванні  Романа Гамади «Скарби Сходу»: «Анекдоти про Муллу Насреддіна», «Антологія перського гумору», «Весела книга», «Захоплюючі розповіді» (дорослий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
15.00-16.00 Презентація книг «Елементал», «Нікуб» та інші (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
15.00 Презентація Великодніх книг і книжечок про писанки та Великдень, призове розмальовування писанок. Продаж ексклюзивних Великодніх поштівок (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
15.00 Презентація диску пісень  на вірші українських поетів у виконанні відомої співачки Алли Загинайко (на  стенді  «Української літературної газети»)
15.00 Презентація з автограф-сесією книги літературної критики Віктора Мельника «Мешканці вибуху та інші есеї» (на стенді видавництва «Твердиня»)
15.00 Автограф-сесія письменниці Лесі Ворониної (на стенді видавництва «Грані-Т») 
15.00-16.00 Автограф-сесія Артема Чеха, автора книг «Чого ви не знайдете в Яндексі», «Анатомічний атлас», «Сині двері зліва» (стенд видавництва «Фоліо»)
15.00–16.00 Презентація книги Девіда Бейкера (США) «Небесные мечи» (літературна кав`ярня)
15.30 Презентація історичного роману Лесі Романчук «Лицарі любові і надії» (дорослий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
16.00 Автограф-сесія письменника Олеся Ільченка (на стенді видавництва «Грані-Т») 
16.00 Презентація дитячих книг Григорія Фальковича, автограф-сесія автора (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
16.00 Зустріч редактора Михайла Сидоржевського  з читачами газети (на  стенді  «Української літературної газети»)
16.00-17.00 Автограф-сесія Андрія Куркова (на стенді видавництва «Альтерпрес»)
16.00–17.00 Автограф-сесія Володимира Бистрякова, відомого музиканта, композитора, письменника, автора книг «Явка с повинной. Байки от Вовчика» (стенд видавництва «Фоліо»)
16.00-17.00 Зустріч з Олександром Скрипником – презентація книги «Український слід у розвідці», «Керівники української зовнішньої розвідки» (автори-упорядники: В.Д. Хоменко, О.В. Скрипник, І.М. Шиденко, І.В. Білоконь, В.О. Романюк) (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
17.00-18.00 Зустріч з Валерієм Гужвою – презентація книг «Стигма. Привид Шекспіра», «Спроба жити», «Вежа» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
17.00 Автограф-сесія письменника Андрія Кокотюхи (на стенді видавництва «Грані-Т») 
17.00–18.00 Зустріч з читачами Назіпа Хамітова та Світлани Крилової. Презентація нового проекту - екранізації роману «МАСКА» Назіпа Хамітова. (н а стенді «Книги Н. Хамітова і С. Крилової»)
17.00 Презентація Альбому «Світ української вишивки. Феномен Г. Гараса» (на  стенді  «Української літературної газети»)
18.00 Автограф-сесіяписьменників Валерія та Наталії Лапікур (на стенді видавництва «Грані-Т») 
18.00-19.00 Зустріч з Володимиром Шовкошитним - презентація книги «Торкнутися небес» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)

Субота, 9 квітня

11.00 Презентація серії кольорових книжок «Пригоди Петсона і Фіндуса», автограф-сесія перекладачки Галини Кирпи (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
12.00-13.00 Зустріч зі Станіславом Бондаренком – презентація книги «От я вся – я свято» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
12.00 Автограф-сесія поета Дмитра Павличка, Героя України, заслуженого діяча культури Польщі, лауреата літературної премії Словаччини імені П.Гвездослава, літературної премії Болгарії імені Христо Ботєва (на стенді видавництва «Веселка»)
12.00 Презентація книг у перекладі та впорядкуванні Галини Кирпи, Дмитра Чередниченка та Оляни Рути: «Туре Свентон – приватний детектив», «Зникла Картина», «Люляйко – литовська читанка для українських дітей», «Світ від А до Я», «Пригоди Петсона і Фіндуса». (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
12.00 Презентація Альбому «Світ української вишивки. Феномен Г. Гараса» (на  стенді  «Української літературної газети»)
12.00-13.00 Зустріч з Олександром Скрипником – презентація книги «Український слід у розвідці», «Керівники української зовнішньої розвідки»  (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
12.00 Автограф-сесія письменника Богдана Жолдака (на стенді видавництва «Грані-Т») 
12.00 Презентація книги Ю.Л.Афанасьєва «Гармония несовершенства». Проводить «Альтерпрес» (ауд. 209)
12.30-13.00 «Знайомство з основами магічних практик». Проводить Бомбушкар Ігор (Інгвар) (ауд. 209)
13.00 Автограф-сесія письменника Олеся Ільченка (на стенді видавництва «Грані-Т») 
13.00 Автограф-сесія письменника Володимира Даниленка (на стенді літературної агенції «Піраміда»)
13.00 Зустріч з поеткою Оленою Форостяною, презентація збірки віршів та прози «Ручей неразбуженных снов…» (ауд. 209)
13.00 Презентація нових книг Кястутіса Каспаравічюса «Заєць Маркус Великий», «Садівник Флоренціус», «Білий слон» (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
13.00 Нагородження переможців проекту ТОР 25 української музики за версією Молодіжного журналу «Стіна» (на творчому майданчику журналу «Стіна»)
13.00 Презентація з автограф-сесією книги вибраниї поезій Петра Коробчука «Боса флейта» (на стенді видавництва «Твердиня»)
13.00 Автограф-сесія Галини Кирпи – перекладачки книги Пера Петерсона «Верхи на крадених конях» (дорослий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
13.00–14.00 Автограф-сесія Тимура Литовченка, автора книги «Орлі, син Орлика» (стенд видавництва «Фоліо»)
13.00 Презентація диску пісень  на вірші українських поетів у виконанні відомої співачки Алли Загинайко (на  стенді  «Української літературної газети»)
13.00-14.00 Презентація та автограф-сесія кандидата історичних наук, автора книги «Україна: у складі двох імперій (остання чверть XVIII ст. - перша половина XIX ст.)» Доніка О. М., яка видана в рамках загальнонаціонального проекту «Україна: Історія великого народу» (на стенді видавництва «Кріон»)
13.00-14.00  Зустріч з  Михайлом Слабошпицьким - презентація книг «Поет із пекла», «Веньямін літературної сім’ї», «Приватна справа дисидента в науці» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
14.00 Презентація другої книги Яна Валетова «Проклятий». Проводить видавництво «Альтерпрес» (ауд. 209)
14.00 Презентація поетичних книг Ганни Осадко «Та, що перевертає пінгвінів» та нової книги «Знаки приватної пунктуації» (дорослий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
14.00 До 25 роковин аварії на Чорнобильській АЕС демонстрація фільму Ольги Самолєвської «Перша леді зони відчуження». Презентація книг Івана Кірімова «Початок, кінець, початок…», «Кінгір», «Доля» (на стенді МЦ «Універсаріум»)
14.00 Автограф-сесія відомого публіциста, поета, телеведучого, редактора «Української літературної газети» Михайла Сидоржевського (на  стенді  «Української літературної газети»)
14.00 Презентація нового видання роману Володимира Єшкілєва «Імператор повені» Концептуальний дизайн нового видання створено Іллєю Стронговським (на стенді видавництва «Тіповіт»)
14.00-15.00 Автограф-сесія Наталії Розинської, телеведучої, автора книг «В Сайгоне дождь» та «В обьятиях Ганга или власть неизбежного» (стенд видавництва «Фоліо»)
14.00-15.00 Зустріч з Іваном Андрусяком -  презентація книги «Неможливості мови» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
14.00 Автограф-сесія письменника Олекси Білоброва (на стенді видавництва «Грані-Т») 
15.00 Літературний джем за участі молодих письменників і поетів (на творчому майданчику журналу «Стіна») 
15.00 Автограф-сесія письменниці Ірен Роздобудько (на стенді видавництва «Грані-Т») 
15.00  Зустріч авторів  «Української літературної газети» – відомих українських письменників з її читачами (на  стенді  «Української літературної газети»)
15.00–17.00 Презентація з автограф – сесією книги письменника Ігоря Моісєєнка «Сектор обстрілу – «Аісти» (на стенді видавництва «Криниця»).
15.00 Презентація серії «Український детектив» та нововиданої книги «Біля домашнього вогнища» Івана Франка. (стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
15.00 Автограф-сесія письменника Юрія Винничука (на стенді літературної агенції «Піраміда»)
15.00-16.00 Презентація-анонс альманаху української фантастики «Мантикора» і літературного конкурсу «Золота Мантикора» (презентують Наталія Щерба, Ольга Деркачова, Володимир Єшкілєв, Віктор Вінтоняк, Василь Вітенко). Проводить видавництво «Тіповіт» (ауд. 209) 
15.00-16.00 Зустріч з Надією Степулою - презентація книги «Анабазис» (на стенді вид-ва «Ярославів Вал»)
15.00  Презентація дитячих книг відомого автора Андрія Куркова – «Школа Котоповітроплавання», «Казка про пилососика Гошу». Автограф-сесія автора (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
15.00–16.00 Автограф-сесія письменниці Лади Лузіної. Презентація книги «Киевские ведьмы. Никола Мокрый» (стенд видавництва «Фоліо»)
15.00–16.00 Обговорення фільму «МАГИЧЕСКАЯ КНИГА» режисера Вселени Світлої за однойменним романом Неза та Лани Світлих. (на стенді «Книги Н. Хамітова і С. Крилової»)
16.00-17.30  Проведення афоризмотерапії – методу зцілення афоризмами – за книгами «ТАЙНА МУЖСКОГО И ЖЕНСКОГО», «АФОРИЗМЫ СИЛЫ», «АФОРИЗМЫ СВОБОДЫ» Назіпа Хамітова (на стенді «Книги Н. Хамітова і С. Крилової» )
16.00 Презентація  книги відомого українського прозаїка Галини Тарасюк «Ковчег для метеликів» (на  стенді  «Української літературної газети»)
16.00 Презентація дитячих книг Григорія Фальковича, автограф-сесія автора (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
16.00-17.00 Зустріч з Володимиром Шовкошитним - презентація книги «Торкнутися небес» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
16.00 Автограф-сесія письменниці Лесі Ворониної (на стенді видавництва «Грані-Т») 
16.00–17.00 Автограф-сесія Михайла Загребельного, автора книг-біографій «Эдуард Лимонов», «Лев Троцкий», «Сергей Параджанов»  (стенд видавництва «Фоліо»)
16.00–16.45 Презентація книги Олександра Шевченка (США) «Заступитесь кто-нибудь!», зустріч з автором (літературна кав`ярня)
16.45–17.30 Презентація книги Володимира Імакаєва (США) «Мир за горизонтом», третьої книги роману-трилогії «Парадиз» (літературна кав`ярня)
17.00 Автограф-сесія поета Юрія Бедрика (на стенді видавництва «Грані-Т»)
17.00 Автограф-сесія молодої поетеси, критика, перекладача Олесі Сандиги (на  стенді  «Української літературної газети»)
17:00-18:00 Зустріч з Валерієм Гужвою – презентація книг «Стигма. Привид Шекспіра», «Спроба жити», «Вежа» та Віктором Барановим - презентація книги «Не вір, не бійся, не проси» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
17.30-18.00 Презентація книг «БРАТ-2», «Империя» Романа Василишина. Проводить видавництво «Самміт-книга» (літературна кав`ярня)
18.00-19.00 Зустріч зі  Світланою Йовенко – презентація книги «Любов і Смерть» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)

Неділя, 10 квітня

11.00 Презентація повісті-казки Ксенії Ковальської «Хто вряткє Тірлі-Беатрису-Берту» , автограф-сесія авторки (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
11.00-12.00 Зустріч зі Станіславом Бондаренком – презентація книги «От я вся – я свято» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
11.00 Презентація Альбому «Світ української вишивки. Феномен Г. Гараса» (на  стенді  «Української літературної газети»)
12.00  Автограф-сесія молодої поетеси, критика, перекладача Олесі Сандиги (на  стенді  «Української літературної газети»)
12.00 Презентація серії книг Лемоні Снікета «Лихо та й годі» (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
12.00 До 50-річчя польоту першого космонавта Ю.Гагаріна презентація фільмів, книг та періодичних видань на космічну тематику (на стенді МЦ «Універсаріум»)
12.00 Презентація поетичної антології російської поезії  ХХ століття (білінгва) «Від А до Б... і трохи далі» в упор. Б.Щавурського (дорослий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
12.00-13.00 Зустріч з Надією Степулою - презентація книги «Анабазис»
13.00-14.00  Зустріч з  Михайлом Слабошпицьким - презентація книг «Поет із пекла», «Веньямін літературної сім’ї», «Приватна справа дисидента в науці» ( на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
13.00 Презентація диску пісень  на вірші українських поетів у виконанні відомої співачки Алли Загинайко (на  стенді  «Української літературної газети»)
13.00 Презентація першої книги із трилогії Наталії Дев’ятко «Скарби примарних островів», автограф-сесія авторки (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
13.00. Презентація поетичних антології «Книга Любові», «Книга життя» та «Книга смерті» в упор. Б.Щавурського (дорослий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
14.00 Презентація чотиритомника А. Конан Дойля «Пригоди Шерлока Холмса» (дорослий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
14.00 Презентація видань, присвячених Кобзарю та Лесі Українці: «Кобзар» і «Кобзарик» Т.Шевчека, «Тарасове перо» Є.Білоусова, «Леся Українка. Вибрані твори» в упор. Б.Щавурського, «Лесина пісня» Є.Білоусова (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан») 
14.00 Автограф-сесія відомого поета публіциста,  редактора   «Української літературної газети» Михайла Сидоржевського (на  стенді  «Української літературної газети»)
14.00-15.00 Зустріч з Юрієм Логвином - презентація книги «Таємна перлина» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
14.00-15.00 Нагородження найкращого вислову про книгу від Фонду Влади Прокаєвої (літературна кав`ярня)
15.00-16.00 Зустріч зі  Світланою Йовенко – презентація книги «Любов і Смерть» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»)
15.00 Автограф-сесія  відомої української письменниці Галини Тарасюк (на  стенді  «Української літературної газети»)
16.00 Зустріч читачів з відомими письменниками Наталкою Околітенко та Данилом Кулиняком (на  стенді  «Української літературної газети»)

 
ФЕСТИВАЛЬ ФАНТАСТИКИ
 
Четвер, 7 квітня
12.00-14.00 Семінар з теорії літератури (ауд. 303)
 
П`ятниця, 8 квітня
12.45-13.45 Лекція «Запозичення сучасного фентезі у китайської міфології» (ауд. 303)
13.30-17.00 Показ фантастичних фільмів (актовий зал, 5 поверх)
14.30-16.00 Музикально-поетичний виступ від творчого об`єднання First Step (5 поверх)
17.00-18.00 Вікторини по слов`янським казкам та сучасній фантастиці (ауд. 303)
 
Субота, 9 квітня
12.00-12.20 Косплей дефіле (5 поверх)
12.20-13.30 Зустріч з Мариною та Сергієм Дяченками (актовий зал, 5 поверх)
13.30-16.30 Фантастичний перформанс:
- майстер-клас з кельтських танців
- майстер-клас з фантастичного танцю (стиль трайбл) від Mina Fo tribal company
- виступи справжніх лицарів
- жива музика волинки
- бардівські пісні
- фентезі-балади від групи Ексада та групи Наіренор
15.30-17.00 Міні-турнір з настільних ігор (ауд. 303)
16.30-17.30 Виступ аніме-театру (актовий зал, 5 поверх)
 
Місце проведення – Київ, Експоцентр «Спортивний», 
вул. Фізкультури, 1

Джерело: Буквоїд


0 коментарів

Залишити коментар

avatar