18 Жовтня 2021, 07:14 | Реєстрація | Вхід
/ До Дня Святого Валентина у Харкові стартував телевізійний проект «Поетичне місто» - 15 Лютого 2011

До Дня Святого Валентина у Харкові стартував телевізійний проект «Поетичне місто»

Категорія: «Новини»
Дата: 15 Лютого 2011 (Вівторок)
Час: 13:41
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1105


До Дня закоханих у Харкові приурочено початок виходу телевізійного циклу «Поетичне місто», спільного проекту телеканалу «Сімон», літературного альманаху «ЖУК - Жива українська культура» та Театру на Жуках.

У рамках проекту створюється серія сюжетів, в яких талановиті харківські поети читають власні вірші, а їх авторське виконання органічно обрамляють міські та пейзажні відеозамальовки. Сюжети будуть транслюватися на каналі «Сімон» в перервах між телевізійними програмами. 

До 14 лютого записані перші чотири фрагменти, в яких свої ліричні вірші читають поети-«жуки» Марія Сорокіна («Ходить Місяць»), Михайло Горобець («Від зими залишається лише третина»), Галина Бабак («Я покрив поцілунками твоє Тіло» ), Олександр Євтушенко («На все - зима!»). Надалі ці та наступні записи планується включати в ефір без прив´язки до святкових дат. 

«Перші ж замальовки показали, що все виходить красиво, незвично, і в цілому виходить зовсім не ординарний проект. Подібного якому, схоже, немає на інших ефірних телеканалах, ні на харківських, ні на центральних. І ми дуже вдячні каналу «Сімон», його генеральному продюсеру Вікторії Аннопольській, а також режисерові проекту Олександрі Панченко, яка демонструє по-справжньому творчий і зацікавлений підхід до реалізації задуму», - сказав продюсер Театру на Жуках Дмитро Терновий.

Джерело: Буквоїд0 коментарів

Залишити коментар

avatar