12 Грудня 2019, 02:08 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Програма ярмарку «Книжковий світ-2010». Відкриття - 12 Листопада 2010

Програма ярмарку «Книжковий світ-2010». Відкриття

Категорія: «Події»
Дата: 12 Листопада 2010 (П'ятниця)
Час: 10:53
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1211


11.11 о 12.00 відбулася церемонія офіційного відкриття ХІІІ Київського міжнародного книжкового ярмарку. 

Програма ярмарку:

«Книжка і кухня»

Відомі особистості просто на виставці готуватимуть свої "фірмові” страви і пригощатимуть гостей (кухня біля літературної кав`ярні у 2-му залі)


11 листопада, четвер

13.00-14.30  Фірмова страва від Ольги Сумської

16.30-17.30 "Ab ovo...", або щира кухня Міли Іванцової


12 листопада, п´ятниця

14.00-15.00 Борщ по-донецьки від Олекси Росича (кінорежисер та сценарист, автор видавництва Старого Лева)

16.30-17.30 Автори збірки "Декамерон" Любко Дереш та Світлана Поваляєва готують "Чатні з рисом"


13 листопада, субота

13.00-14.00 Картопляні "есаульчики" від письменника Олександра Есаулова(видавництво "Зелений пес”)

14.30-15.30 Страва від богатиря Василя Вірастюк (представляє видавництво "Старого Лева”)

 

«Книжка і театр»

11 листопада, четвер

19.00-20.00 Вистава "Кримінальна класика" від театру "Чорний квадрат"


12 листопада, п´ятниця

18.00-19.00 Експеримент на людях: Брати Капранови читають свою нову п´єсу (У Пегаса)

19.00-20.00 Вистава "Ромео і Жасмин" від театру "Вавилон"


13 листопада, субота

11.00-12.00 Казкове читання від театру "Місто Сонця"

12.00-13.00 Дитячий спектакль "Казка про «Я»" від творчої студії "Театр для всіх" (режисер Ольга Гаврилюк)

16.00-17.00 Майстер-клас з акторської імпровізації Олексія Курилко (театр "Чорний квадрат”)

17.30-19.00 Спектакль аніме-групи Fighting Dreamers "Тремтливі Пелюстки Сакури" (Актовий зал)

Заходи відбудуться в Літкав´ярні, зал №2

 

«Книжка і кіно»

11 листопада, четвер

19.00-20.00 Колекція екранізації літературних творів від кінофестивалю"Відкрита ніч" (майданчик "У Пегаса”)


12 листопада, п´ятниця

19.00-20.00 Допрем´єрний показ матеріалів фільму Михайла Іллєнка 

"ТОЙХТОПРОЙШОВКРІЗЬВОГОНЬ" (майданчик "У Пегаса”)


13 листопада, субота

10.30-12.00 Прем`єра фантастичного художнього фільму «Видримасгор» (актовий зал)


14 листопада, неділя

13.00–14.30 Демонстрація фильму «Окно в Париж» (актовий зал)

 

«Книжка і політика»

11 листопада, четвер 


12.00 Автограф-сесія першого Президента України, автора книги "Одна Україна, єдиний народ" Леоніда Кравчука (на стенді видавництва «Фоліо») 


12 листопада, п´ятниця 

15.45-16.30 Презентація книги Сергія Тігіпка (Літкав`ярня) 


13 листопада, субота 

12.30-13.30 Мітинг "Вся влада письменникам” (У Пегаса) 
17.00-17.45 Презентація книжки "Брат-2” (Літкав`ярня)

 

«Книжка та Інтернет»

12 листопада, п` ятниця

14.00-15.00Презентація інтернет-збірки 

13 листопада, субота 

14.30-15-30 Виступ поетичного об`єднання Sevema (У Пегаса) 
16.00-17.00 Презентація сайту "Автура" від Антона Санченка (У Пегаса) 
17.00-18.00 Поетичні читання авторів сайту Г@к (У Пегаса)

«Книжка і музика»

11 листопада, четвер 

14.30-15.00 Скрябін у ритмі книги: презентація книги "Я "Побєда" i Берлiн" лідера гурту Скрябін Андрія Кузьменко за участі автора. (Літкав`ярня) 
15.30-16.15 Сергій Лазо "Концерт для одинокого голоса". (Літкав`ярня) 
17.30-18.00 Гурт "НеДіля" у ритмі книги: співана поезія від Едуарда Приступи (Літкав`ярня) 
17.00-19.00 Літературні акорди від майстрів співаного слова  (презентація першої поетичної  збірки поета-некрокомуніста Вано Крюґера «Ніжна посмішка Берії». Його підтримують поетично: Олег Коцарев, Лесь Белей, Микола Леонович, Богдан-Олег Горобчук, Олена Степаненко, Сяргей Прилуцкій, Каріна Тумаєва, Арсеній Капеліст. 
Музично: Віктор Нестерук, Сергій Василюк (лідер гурту «Тінь Сонця»), Володимир Самайда, Ігор Білий (м. Хмельницький), Володимир Пироженко. 
Модератор Сергій Пантюк. 
(У Пегаса) 

12 листопада, п´ятниця 

17.00-19.00 Літературні акорди від майстрів співаного слова (презентація перших поетичних збірок Тетяни Землякової «Ройбуш на тиші» та Мар´яни Луни «Мade in Ukraine”. Їх підтримують поетично: Анна Малігон, Катя Луганська, Катерина Звєрєва, Ярослав Карпець, Олена Максименко, Оксана Самара, Євгенка Чугуй. 
Музично: Роман Муха з чарівним акордеоном, Олекса Бик, Олеся Найдюк Маргарита Кулічова із презентацією музично-поетично-візуальної програми «Одна» та незамінний гурт «Телері». (У Пегаса) 

13 листопада, субота 

15.30-16.00 Гурт "НеДіля" у ритмі книги: співана поезія від Едуарда Приступи (Літкав`ярня)

«Книжка і діти»

Книжкові розваги, майстер-класи, презентації дитячих книжок та зустрічі з письменниками 

13 листопада, субота 

11.00-12.00 Казкове читання від театру "Місто Сонця"(Літкав`ярня) 
11.00-18.00 Журнал "Малятко" проводить заходи для дітей 
11.00-18.00 Журнал "Пізнайко" проводить зустрічі зі своїми маленькими читачами 
12.00-13.00 Дитячий спектакль "Казка про «Я»" від творчої студії "Театр для всіх" (режисер Ольга Гаврилюк) (Літкав`ярня) 
13.00-15.00 Конкурс для дітей на найкращу дитячу книжку 


14 листопада, неділя 

11.00-14.00 Майстер-клас зі створення мультику від студії "Червоний собака" (Літкав`ярня) 
Всі дні: Журнал "Малятко" проводить заходи для дітей 
Журнал "Пізнайко" проводить зустрічі зі своїми маленькими читачами 
+ майданчик "Майстер-кляса”

 

«Книжка і образотворче мистецтво» (Майданчик «Майстер-кляса»)

11 листопада, четвер

13.00-14.00 Майстер-клас із каліграфії (майстер Ольга Верменич)

14.00-15.00 Майстер-клас зі створення монотипій (мистецьке об’єднання "Вал")

15.00-17.00 Майстер-клас зі створення 3D листівок (Ася Гонца)

17.00-19.00 Майстер-клас "Сучасний скоропис" - (каліграфічний досвід на базі кириличною й латинською традицій) (Василь Чебаник)

12 листопада, п´ятниця

13.00-14.00 Майстер-клас із каліграфії (майстер Ольга Верменич)

14.00-16.30 Майстер-клас із палітурення книжок (майстер Анна Фафлей)

16.30-17.30 Майстер-клас із трафаретної ілюстрації (мистецьке об’єднання "Вал")

17.30-19.00 Презентація Школи рукопису і книжкового майстерності (для дорослих) «Сто кроків до Майстра»

13 листопада, субота

11.00-12.00 Майстер-клас зі створення подарункових виробів з природних матеріалів, стрічок, намистинок тощо (Нац. бібілотека України для дітей, майстер Світлана Копйова)

12.00-13.00 Майстер-клас зі створення квіткової композиції із бісеру (Нац. бібілотека України для дітей, майстер Людмила Строчкова)

13.00-14.00 Майстер-клас із каліграфії (майстер Ольга Верменич)

14.00-15.00 Розмалюємо абетку (майстер Оксана Чорновіл)

15.00-16.00 Майстер-клас із пластиліну (майстер художниця, ілюстратор дитячих книг Ганна Осадко. Видавництво «Навчальна книга – Богдан» ).

16.00-18.00 Майстер-клас із виготовлення та друку екслібрису (мистецьке об’єднання "Вал")

14 листопада, неділя

12.00-13.00 Майстер-клас із виготовлення витинанок (майстер Олена Грищенко)

13.00-15.00 Майстер-клас із соломоплетіння (майстер Ірина Білай)


Фестивалю каліграфії, шрифту та книжкового мистецтва «MANUSСRIPTUM»:

12 листопада, п`ятниця

17.00-18.00 Лекція-презентація "Естетика українського рукописного шрифту" , автор Віталій Мітченко (ауд. 209)

13 листопада, субота

17.30-19.00 Доповідь-презентація бренду Києва та обговорення ресурсності концепції, автор Віктор Коновалов. Суть - онлайн презентація концепції бренду Києва одночасно для 5 країн (України Росія Штати Італія Німеччина) (ауд. 209)

Стіна Демократії - шрифтові композиції в техніці графіті на полотнищах, змонтованих по стіні будівлі.

Протягом всього Фестивалю та Книжкового Ярмарку, (робота художників в режимі реального часу) двір між 1 і 2 залами.


ВСІ ДНІ: 

- Виставка робіт кращого художника-фантаста України 2006 та 2010 р. Дмитра Кравцова (літкав`ярня) 
- Виставка робіт Миколи Костюченка 
- Виставка вишиваних робіт Наталії Башкірової 
- Фотовиставка Галини Некрасової 
- Виставка „Мистецтво втілення”, яка представить роботи відомого художника, спеціаліста з об’ємного макетування старовинних автомобілівВіктора Зінченка (на стенді журналу „Стіна”) 
- Виставка робіт учнів художнього відділення школи мистецтв № 5 м.Києва

В програмі можливі зміни.  



0 коментарів

Залишити коментар

avatar