27 Січня 2022, 22:05 | Реєстрація | Вхід
/ «Майстерня чудес» визначила переможців - 28 Червня 2010

«Майстерня чудес» визначила переможців

Категорія: «Конкурси»
Дата: 28 Червня 2010 (Понеділок)
Час: 13:29
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1335У камінній залі музею «Київська фортеця» літературне об’єднання «Кобзар» провело урочисту церемонію нагородження переможців і лауреатів конкурсу фентезійних оповідань «Майстерня чудес».

Саме там кам’яні фортифікаційні споруди найбільше відповідали літературним напрямкам конкурсу – «фентезі» і «казці». Загалом же провідною темою для «Майстерні чудес» стала єдність протилежностей, так авторам-конкурсантам пропонувалось дати відповіді на одвічні запитання «що є добро?», «що є зло?» і «як вони мають співіснувати?».

Як виявилось, авторів, що пишуть на такі теми не так вже й мало: з багатьох надісланих робіт журі конкурсу на першому відбірковому етапі відібрано лише 30. Причому в цьому голова ЛО «Кобзар» Дмитро Папета завбачив певний успіх:

- Насправді нам здається, конкурс пройшов дуже успішно. Ми дуже вдячні всім, хто брав участь. Тому що я знаю, подібні конкурси намагались провести, але вони не склалися, тому що не набралась достатня кількість робіт, і такі конкурси просто закривалися.

Втім, це історія іншого дня. У даному ж випадку, найуспішніше, на думку суддів, попрацювала Ірина Герасимук, яка посіла перше місце. Друге місце у конкурсі присуджено Мирославі Заморській, а третє – Улані Нужній. Крім того, лауреатами першого всеукраїнського конкурсу фентезі «Майстерня чудес» стали, Олександр Пащенко, Ольга Тарасова, Інна Просяник, Віталій Меншиков, Тетяна Лозіна і Надія Репета. Особливим переможцем конкурсу, як наймолодший учасник (12 років), стала Лада Тичинська (Теммі Райто).

Проте, мабуть, далася взнаки літня пора відпусток і відпочинку, адже з-поміж перерахованих переможців і лауреатів на урочистій церемонії нагородження були присутні всього троє: Ірина Герасимук, Ольга Тарасова і Лада Тичинська. Вони отримали дипломи від організаторів «Майстрені чудес» та подарунки від головного партнера і спонсора конкурсу видавництва «Грані-Т».Дмитро Папета 


Спеціальний подарунок від Громовиці Бердник, представниці суддів заключного етапу конкурсу, за оповідання «Утікач» отримала знову ж-таки Ірина Герасимук. А от свої дві музичні композиції український бард Олександр Музика подарував усім присутнім. Також з привітаннями переможців виступив керівник проекту «Буквоїд» Сергій Руденко.

Та найцікавіше (чомусь як завжди) ще попереду. Адже роботи, надіслані на конкурс, літературне об’єднання «Кобзар» готує до виходу в електронній і аудіо- книжках.

На фото вгорі: Ірина Герасимук отримує нагороду від Громовиці Бердник (справа)

Джерело: Буквоїд0 коментарів

Залишити коментар

avatar