04 Лютого 2023, 14:36 | Реєстрація | Вхід
/ Януш Вишневський вперше відвідав Київ - 31 Травня 2010

Януш Вишневський вперше відвідав Київ

Категорія: «Новини»
Дата: 31 Травня 2010 (Понеділок)
Час: 12:15
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1205Однак тепер письменник 
збирається виправити це прикре непорозуміння — у червні Януш Вишневський приїде до Києва знову. На цей раз презентувати нову книгу українською мовою  —  «Бікіні».  

Автор бестселеру «Самотність у мережі», який приїхав до Києва з нагоди відкриття другого столичного магазину «Читай-город», здивований тим, чому не побував в Україні раніше.

На зустрічі з журналістами автор популярного роману зізнався, що для того, щоб творити йому потрібно бути сумним: «Щасливі люди не пишуть книжок, у них немає на це часу», - пояснює він.

Впіймати настрій Янушу Вишневському допомогає поезія, червоне вино та відповідна музика, наприклад, Леонард Коен. «Його диски потрібно відразу продавати з бритвою», - вважає письменник.  

 Януш Леон Вишневський, який має ступінь доктора інформатики і доктора хімічних наук, називає науку своєю дружиною, в той час як літературі в своєму  житті надає статус коханки.  

Незважаючи на таку близкість з першою, письменник переконаний, що це добре, що не існує формули кохання:  «Це була б трагедія, якби лаборанти знали про кохання більше за поетів» 


  
Представник об’єднаної книжкової мережі «Новый книжный — Буквоед» Олег Павлов та Януш Леон Вишневський   

  

Письменник розповів, що на зустрічах з читачами буває нечасто, тому дуже радий, коли вони відбуваються, адже на них завжди приходить багато красивих жінок 0 коментарів

Залишити коментар

avatar