23 Грудня 2024, 01:51 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурс короткої прози і «Молода КороНація»'18 - 1 Березня 2018

Конкурс короткої прози і «Молода КороНація»'18

Категорія: «Конкурси»
Дата: 01 Березня 2018 (Четвер)
Час: 00:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 10904


До 1 березня 2018 року триває прийом короткої прози на спецномінації конкурсу «Коронація слова — 2018»: «Як тебе не любити», «Теrra Інклюзія», «Коронація Січеслава (Дніпра)», «Правосуддя», а також «Рецензія на «коронований твір».

Також до 1 березня 2018 року триває прийом рукописів Молодої КороНації (у минулому дитяча номінація, яка віднедавна відокремилася в якісно новий конкурс) у наступних номінаціях: «Дорослі для дітей», «Діти для дітей», «Діти для дорослих».



> Положення про міський літературний конкурс короткої прози «Як тебе не любити…»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1.1.Цим Положенням регулюється процедура проведення конкурсу короткої прози «Як тебе не любити…» в рамках міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

1.2. Метою конкурсу короткої прози «Як тебе не любити…» є популяризація столиці України — міста Києва, його історії, української мови, художнього слова та читання; підтримка книго видання у столиці; втілення нових соціокультурних ідей та просування загальноєвропейських цінностей.

2. Програма та заходи Конкурсу, а також інші питання щодо організації проведення Конкурсу визначаються оргкомітетом.

3. ЖУРІ КОНКУРСУ


3.1. Для визначення переможців Конкурсу оргкомітетом створюється компетентне журі, до складу якого за згодою можуть входити письменники, літературознавці, літературні критики, видавці, представники засобів масової інформації,представники профільних інститутів громадянського суспільства та ін. Склад журі затверджується протокольним рішенням оргкомітету Конкурсу.

3.2. Для визначення переможців Конкурсу кожний з членів журі ознайомлюється з конкурсними творами і за підсумками розгляду виставляє бали за 5-бальною шкалою.

3.3. У випадку, якщо максимальний підсумковий бал буде рівним у двох і більше творів, голова журі, враховуючи рекомендації членів журі, визначає твір/твори, що перемогли у Конкурсі.

4. УМОВИ КОНКУРСУ


4.1. Твори малої прози про Київ у друкованому вигляді приймаються на адресу партнера конкурсу – Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (вул. Хрещатик, 50-б, м. Київ, 01001, з позначкою «На Конкурс»). Кінцевий термін подання конкурсних робіт 1 березня (за поштовим штемпелем). Твори в електронному вигляді приймаються на ел. адресу: dskkonkurs@ukr.net. Запитання, що виникають у зв’язку із участю у Конкурсі, можна поставити за тел.: 235-05-15 або надіслати на ел. адресу: dskkonkurs@ukr.net.

4.2. На Конкурс приймаються тільки оригінальні твори, які раніше не друкувалися і не оприлюднювалися (зокрема через інтернет), та права на які не передані іншим (юридичним або фізичним) особам і не будуть передаватися до оголошення результатів Конкурсу.

4.3. На розгляд приймаються короткі художні оповідання написані українською мовою про сучасний Київ та сучасних киян; особливу атмосферу столиці; почуття, мрії та емоції, пов’язані з Києвом; цікаві історії, події, враження, пов’язані з Києвом.

4.4. Обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 15 тис. друкованих знаків.

4.5. Для участі у Конкурсі необхідно подати:
  • заяву встановленого зразка (згідно з додатком до цього Положення), фото та інформацію про автора;
  • конкурсну роботу у друкованому вигляді на аркушах білого паперу формату А4. Аркуші усі мають бути пронумеровані, починаючи з титульної. Аркуші не зшивати, не скріплювати, не вкладати у файли;
  • конкурсну роботу в електронному вигляді у форматі Word, шрифт Times New Roman, кегль – 14, міжрядковий інтервал – 1, назва файлу має містити назву оповідання латиницею.
4.6. Рукописні твори, подані на Конкурс, не розглядаються.

4.7. Твори мають бути оригінальними, сучасними, лаконічними і відповідати темі.

4.8. Всі твори підлягають кодуванню.

5. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ


5.1. Нагородження переможців Конкурсу відбувається в рамках фінального заходу міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

5.2. Місце та час проведення церемонії нагородження переможців Конкурсу визначається оргкомітетом міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

5.3. Призери (І, ІІ, ІІІ місце) нагороджуються дипломами Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Переможець отримає Гран-прі — 5000 гривень.

5.4. За рішенням журі твори учасників Конкурсу можуть бути включені до збірки художніх оповідань з метою її подальшого видання.

6. ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ


6.1 Повідомлення про результати Конкурсу публікується в комунальних засобах масової інформації та розміщується на офіційній веб-сторінці парнера конкурсу—Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

7. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ


7.1. Організатори не несуть відповідальності за помилки й неточності, що містяться у поданій заявці та/або творі.

7.2. Листування з авторами не ведеться, роботи, подані на Конкурс, не рецензуються.

7.3. Письмові твори після проведення заходів Конкурсу авторам не повертаються, а стають частиною бази Конкурсу.


Спеціальна відзнака Асоціації розвитку суддівського самоврядування України «ПРАВОСУДДЯ» в конкурсі «Коронація слова — 2018»

МЕТА: підвищення уваги суспільства до проблем правосуддя; висвітлення високої місії суду в сучасному суспільстві художніми засобами.

Вимоги до творів: головні персонажі — суддя, адвокат, прокурор. Сюжет твору грунтується на реальній або вигаданій судовій справі.

Рукописи повинні відповідати стандартним правилам «Коронації Слова» для відповідних номінацій.

Номінації:

  • судовий роман – перша премія – 10 000 грн; друга премія – 5 000 грн.
  • твори для дітей (вірші, проза, п’єси, сценарії):
  • дошкільного і молодшого шкільного віку – 5 000 грн.
  • середнього шкільного віку – 5000 грн.
  • старшого шкільного віку – 5000 грн.
Учасники погоджуються, що їх твори, видані коштом Асоціації, будуть використовуватися судами під час просвітницької роботи.

Голова конкурсної комісії: Лариса Денисенко. Склад конкурсної комісії буде сформовано Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України.


Спеціальна відзнака «Інклюзія»

Мультимистецька платформа «Коронація слова» відчуває соціальну відповідальність перед дітьми та перед дорослими людьми з особливими потребами. Повага, терпимість, подолання важливих соціальних бар’єрів, прийняття людей з інвалідністю, як рівних, — одні з головних пріоритетів у будівництві європейського, толерантного та гуманного суспільства.

Що таке інклюзія?

Інклюзія у перекладі означає «включення». Це включення людей з інвалідністю у широкі соціальні процеси, це включення дітей з інвалідністю у суспільні, навчальні процеси, у звичайні школи та садочки. Це забезпечення повноцінного, комфортного життя, з абсолютно рівними можливостями, для усіх громадян, незалежно від їхніх фізичних та психологічних особливостей.

Мета: Підвищення уваги суспільства до цієї проблеми, зняття упередженого ставлення, популяризація принципів рівності, толерантності, позитивного ставлення до інвалідності та особистого різноманіття у творах сучасних українських авторів. Створення умов, де Україна матиме змогу перейти на новий рівень — рівень людяності.

Як навчитися дарувати щастя дітям Сонця і Дощу? Особливим дітям. Це ще одна суттєва мета, що кожна дитина повинна бути щасливою. На цьому принципі будується спільне для всіх людей розуміння дитинства. Іноді на шляху до дитячого щастя стоять виклики долі. Не здорові діти – мабуть, найнесправедливіше явище нашого світу. Малюки, які не зробили нічого поганого, несуть на собі тягар проблем, заважкий навіть для багатьох дорослих. І вони потребують особливої підтримки. Повага, терпимість, одинакові освітні можливості для різних дітей, подолання важливих соціальних бар’єрів, прийняття їх, як рівних, — одні з головних пріоритетів у будівництві європейського, толерантного та гуманного суспільства.

Вимоги до творів: Це наразі унікальна можливість і справжній виклик для письменників, драматургів, поетів, режисерів та кіносценаристів, які готові долучитися до змін в українському суспільстві, втілити у своїх творах, ідею позитивного ставлення до людей з інвалідністю, з інакшістю, із фізичними та психологічними вадами. Інклюзивна література – це література не про інвалідність, а про особистість.

У фокусі творів можуть бути люди з інвалідністю, з особливостями розвитку, з особливими освітніми потребами, люди, які дискримінуються суспільством через стать, колір шкіри, національність, особисті уподобання та ін.

Опис успішних сучасних підходів у світі медицини, науки та інновацій.
Світові досвіди та кращі практики. Історії, пов’язані з успішним подоланням труднощів, розвитком в умовах кризи, хвороби, стагнації, рецесії, невизначеності, з досягненням амбітних цілей, і послуг які збурюють і таки перемагають.

Людина може зробити багато чудових справ, навіть перебуваючи в інвалідному кріслі. Кожен автор відтворює власне розуміння інклюзії і доводить своє бачення через літературні образи та оригінальні авторські прийоми.

Рукописи повинні відповідати стандартним правилам «Коронації Слова» для відповідних номінацій.

Чекаємо Ваші твори за адресою (УКРПОШТА):

Конкурс «Коронація слова»
абонентська скринька «Коронація слова»
м. Київ-30
01030

Детальніше про Конкурси: koronatsiya.com/umovi-uchasti-2/koronaciya-slova/



Молода КороНація

Засновники «Коронації слова» Тетяна та Юрій Логуші, Київський Палац дітей та юнацтва, Київський університет ім. Грінченка, під патронатом Міністерства освіти та науки, за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, запрошують надсилати рукописи на Міжнародний мультимистецький конкурс «Молода КороНація»-2018

Ми всі відчуваємо особливу соціальну відповідальність перед юними авторами та читачами, перед наступними українськими поколіннями. Конкурс «Коронація слова», як дитя, 18 років ріс і набирався сили, а поруч з ним розвивалася і дитяча номінація, якій стало тісно в рамках конкурсу. Вона розправила крила і повстала у новому вигляді як «Молода КороНація». Її грандіозна мета — розширити спектр дитячої літератури та заохотити до письменництва самих дітей. Якщо раніше на конкурс подавали свої роботи тільки дорослі, то тепер також і діти писатимуть для дітей.

«Молода КороНація» — унікальна багатофункціональна творча платформа, котра:
  • стимулюватиме дітей до літературної творчості;
  • створить середовище спілкування творчої молоді;
  • надасть можливість юним митцям спілкуватися з досвідченими і відомими письменниками;
  • дозволить запроваджувати паралельні просвітні, гуманітарні проекти;
  • сприятиме новаторству в українській літературі;
  • сприятиме кристалізації гарного літературного смаку у молоді;
  • покращить мовну та літературну грамотність школярів та молоді;
  • допомагатиме вчителям та викладачам формувати нові, актуальні програми для культурних заходів та інших подій;
  • стимулюватиме створення локальних шкільних творчих, письменницьких об’єднань;
  • розширить видавничий процес у галузі дитячої літератури.

Правила та Регламент конкурсу


1. На конкурс «Молода КороНація- 2018» (далі — Конкурс) приймаємо до 1 березня, написані українською мовою рукописи творів (далі — твори) в категоріях:

Дорослі для дітей. Твори для дітей у вікових категоріях (для дошкільнят, школярів, підлітків)
  • Дорослі для дітей. Проза (Романи, новели, оповідання, казки).
  • Дорослі для дітей. Віршована поезія, пісенна лірика, колискові, поеми.
  • Дорослі для дітей. Науково-пізнавальна, енциклопедична література на українську тематику.
  • Дорослі для дітей. Анімаційні твори.
  • Дорослі для дітей. Кіносценарії.
  • Дорослі для дітей. П’єс

Діти для дітей (від 7 років до 21)
  • Діти для дітей. Проза. (Казки, оповідання, новели)
  • Діти для дітей. Вірші, віршовані твори, пісенна лірика.
  • Дитячі анімаційні твори.
Спецвідзнаки від:
Переможці «Молодої КороНАції» будуть відзначені 14 червня 2018 року.

Їх очікують: грошові премії по 1000 грн; перспектива виданих творів, чудові заохочувальні призи від партнерів, розважально-пізнавльна поїздка в Ірпінь від Киїського Палацу дітей та юнацтва (ночівля, харчування, майстер-класи,знайомства та спілкування).

2. На Конкурс повинні подаватися тільки ОРИГІНАЛЬНІ твори, які раніше не друкувалися, не виконувалися, не фільмувалися, не оприлюднювалися (зокрема через інтернет), та права на які не передані іншим (юридичним або фізичним) особам і не будуть передаватися до оголошення результатів конкурсу на Церемонії нагородження.

3. Рішення про результати конкурсу визначає авторитетне журі. Результати конкурсу оголошуються на Церемонії нагородження та через ЗМІ.

З огляду на велику кількість поданих рукописів, твори, на жаль, не рецензуються і не повертаються (залишайте у себе копію), листування з авторами не здійснюється.

4. Конкурс пропонуватиме твори видавництвам, кінопродюсерам, кіностудіям, театрам, композиторам, з якими автори особисто домовлятимуться про умови.

5. Конкурс не спонсорує подальшу долю твору. За згодою авторів Конкурс може надавати додаткову промо-підтримку (презентації, прес-конференції, промо-тури, автограф-сесії тощо) для книг, фільмів, вистав, пісень, що будуть створені за конкурсними творами.

6. Автор подає свої твори на Конкурс повторно до отримання Першої премії у тій номінації, на яку подається. Автор має право і надалі подавати твори у тих номінаціях де не отримав першу премію. Для володарів Перших премій проводиться окремий конкурс «Гранд Коронація» кожні 5 років.

7. Переможці Конкурсу отримують оголошені грошові премії (з яких відраховуються податки). Згідно з законом України про захист персональних даних автори надають необхідні документи.

8. Конкурс розглядає всі подані твори як такі, що захищені авторським правом. У випадку адаптації, інсценування творів інших авторів необхідний дозвіл автора первинного тексту.

Примітка: Реєстрація (або передача) авторських прав на твори є повноваженнями авторів творів та здійснюється авторами незалежно від конкурсу. Довідки з реєстрації авторських прав: Державна служба інтелектуальної власності, тел: (+38044) 498-37-08 (09). Ви також маєте можливість отримати допомогу в реєстрації авторських прав від нашого юридичного партнера — Юридичної фірми «Гелон».


Вимоги до оформлення творів конкурсу «Молода КороНація»

Оформіть титульний аркуш з наступною інформацією:
  • оригінальний псевдонім, який раніше не використовувався,
  • назву твору,
  • кількість сторінок.
  • номінацію (Молода КороНація)
  • визначення вікової категорії (дошкільнята,школярі,підлітки)
  • визначення категорії: дорослі для дітей, діти для дітей (вказати вік автора), діти для дорослих (вказати вік автора)
  • визначення жанру (романи,новели,оповідання,казки,віршована поезія,пісенна лірика,колискові,поеми,науково-пізнавальна,енциклопедична література на українську тематику,анімаційні твори,кіносценарії,п`єси)
Твір друкуйте за допомогою комп’ютера на аркушах білого паперу формату А4 (рекомендуємо зробити поля 10 мм справа, 35 мм зліва та 20 мм зверху і знизу).

Шрифт має бути Times New Roman.

Кегль 14. Міжрядковий інтервал — 1.

Пронумеруйте усі аркуші (починаючи з титульного)

Аркуші НЕ зшивайте, НЕ скріплюйте, у файли НЕ вкладайте.

Вкладіть твір з титульним аркушем у папку, або обгорніть в папір (для запобігання механічних ушкоджень при транспортуванні).

Додайте електронний варіант рукопису (CD-або DVD-диск з одним файлом рукопису у форматі «.doс»)

Додайте конфіденційний авторський конверт, (цей конверт підпишіть псевдонімом, тим же, що і на титульній сторінці) в який вкладіть заяву про участь у конкурсі.

В заяві вільної форми, напишіть наступну неохідну інформацію:
  • справжнє прізвище, ім’я, по-батькові (за паспортом або свідоцтвом про народження),
  • домашню адресу,
  • контактний телефон свій + телефон когось із близьких,
  • електронну адресу (якщо є),
  • назву номінації,
  • назву твору,
  • категорію
  • псевдонім, який ви вибрали для участі у Конкурсі (обовязковий для забезпечення анонімності та об’єктивності в оцінці).
Папку з твором, CD-або DVD-диском і конфіденційним авторським конвертом із заявою вкладіть у великий поштовий конверт і надішліть поштою (УКРПОШТА) з "повідомленням про вручення поштового повідомлення” (щоб ви змогли пересвідчитися про успішну доставку).

УВАГА: Якщо ви надсилаєте декілька творів (до однієї або кількох номінацій), кожен твір надсилайте в окремому поштовому конверті (обов’язково з CD-або DVD-диском та конфіденційним авторським конвертом).

(Увага, передбачаються доповнення та корективи).

Довідки за телефоном: 063 928 7798, (067) 252 50 20

Чекаємо Ваші твори за адресою (УКРПОШТА):

Конкурс «Коронація слова»
абонентська скринька «Коронація слова»
м. Київ-30
01030

Вірте в себе, у свої сили, надсилайте рукописи на найпрестижніший літературний конкурс країни! Будьте першими та творіть новітню літературу нової України!


2 коментарів

avatar
Чи можу я взяти участь у конкурсі "Молода КороНація '18" у категорії "дорослі для дітей" в жанрі "віршована поезія, пісенна лірика, колискові, поеми", якщо мені 22 роки? І на поштовому конверті в якості відправника потрібно вказати своє справжнє ім'я чи псевдонім? Дякую.
avatar
зверніться із цим питанням за адресою конкурсу dskkonkurs@ukr.net

Залишити коментар

avatar