ПОЕТИЧНА ПОШТА

Любий Авторе!

Запрошуються Поети, які готові написати листа, що міститиме один, найулюбленіший вірш. Вірш, якій ви, за нагоди, надіслали б й у космос як меседж усьому людству. Найважливіший з віршів, написаних вами за все життя.

 

Любий Авторе!

Запрошуються Поети, які готові написати листа, що міститиме один, найулюбленіший вірш. Вірш, якій ви, за нагоди, надіслали б й у космос як меседж усьому людству. Найважливіший з віршів, написаних вами за все життя.

 

Любий Читач!

Тільки-но пригадайте ваше хвилювання під час очікування чергового листа, яка радість переповнює, коли ви знаходите у поштовій скринці новий, довгоочікуваний конверт!

 

Ідея проекту

...народилася у 2012 році, під час подорожі у Сімферополь до друзів, бачитись із якими вдається дуже рідко. Думалося про варіанти зв'язку, який би був трохи теплішим, ніж інтернет-листування, й трохи матеріальнішим, ніж телефонні розмови.

 

Абсолютно не важливо...

...якщо ви пишете, як курка лапою. За необхідності, адресат засяде за пошук й віднайде вірш в інтернеті, або ж, після тижнів порівнянь, таки вирахує, що то за літери й прочитає безцінного листа.

 

Як давно ви отримували "живого" листа?


Як давно самі його надсилали?

Як давно ви отримували справжнього, написаного від руки, "живого" листа? Як давно самі його надсилали? Ідея проекту народилася у 2012 році, під час подорожі у Сімферополь до друзів, бачитись із якими вдається дуже рідко. Думалося про варіанти зв'язку, який би був трохи теплішим, ніж інтернет-листування, й трохи матеріальнішим, ніж телефонні розмови. Якимось предметнішим. Таким, який можна буде залишити на згадку.

 • Шановний

  Авторе!

  До участі у проекті запрошуються Поети, які готові написати листа, що міститиме один, найулюбленіший вірш. Вірш, якій ви, за нагоди, надіслали б й у космос як меседж усьому людству. Найважливіший з віршів, написаних вами за все життя.

  Абсолютно не має значення, якщо ви пишете, як курка лапою. За необхідності, адресат засяде за пошук й віднайде вірш в інтернеті, або ж таки вирахує, що то за літери, й прочитає безцінного листа.

 • Любий

  Читачу!

  Тільки-но пригадайте ваше хвилювання під час очікування чергового листа, яка радість переповнює, коли ви знаходите у поштовій скринці новий, довгоочікуваний конверт!

  Взяти участь у проекті в якості Авторів вже погодилася низка відомих та молодих авторів. Так, подаючи заявку у Проект, ви маєте всі шанси отримати живого, від руки написаного листа, скажімо, від Маріанни Кияновської.

 • Як взяти

  участь?

  Якщо ви готові взяти участь у "Поетичній пошті", ви маєте повідомити про це на інтернет-адресу проекту - poetrymail@litcentr.in.ua. Невдовзі Вам прийде повідомлення про ваш статус у проекті.

  Адресати листів обираються повністю випадково.

 • Умови

  участі

  ...Серед важливих моментів є те, що Відправник має погодитись проплатити вартість доставки листа. У цьому закладено момент "подарунку". Оскільки проект реалізовуватиметься тільки на території України, вартість доставки не перевищуватиме 5-8 грн.

  Про подробиці проекту читайте у повному тексті Умов участі у ньому.

IMG - візуальна галерея проекту. Тут розміщаватимуться зображення, які тим чи іншим чином дотичні до теми Листування, Пошти та до самого проекту "Поетична пошта".


У Галереї також розміщуватимуться зображення Листів , що взяли участь у проекті. Фото отриманих листів надсилайте за адресою poetrymail@litcentr.in.ua

Якщо ви готові взяти участь у Проекті "Поетична пошта" й надіслати листа, ви маєте повідомити про це на інтернет-адресу проекту (poetrymail@litcentr.in.ua) й зачекати на інформацію про свого адресата, який обиратиметься повністю випадково.


"Читачі" листів на ту ж саму адресу дають знати, що готові отримати такого важливого листа і поставитися до нього з відповідною повагою...

 • Умови участі у "Поетичній пошті"

  ,


  1. Заявка на участь у проекті приймається за адресою: poetrymail@litcentr.in.ua

  2. Якщо ви хочете взяти участь у проекті в якості Автора листа, ваш лист має містити:
  - Тема листа: "Поетична пошта: Автор".
  - Ваше Ім'я, Призвіще.
  - Місто вашого проживання.

  3. Якщо ви хочете отримати поетичного листа, ваш лист має містити:
  - Тема листа: "Поетична пошта: Читач".
  - Ваше повне ім'я.
  - Повна адреса вашого проживання. (Індекс, місто, вулиця, будинок, № квартири)

  4. Витрати на конверт та марку бере на себе Автор (Відправник).

  5. Отримувачем (Читачем) листа може бути тільки особа, що проживає на території України.

  6. Відправник листа має проживати на території України, але, якщо він готовий до необхідних фінансових витрат, Відправником може стати й той, хто проживає за межами України.

  7. Одна людина може взяти участь у проекті як у якості Відправника, так і у якості Отримувача листа лише по одному разу в кожному статусі.

  8. Якщо Відправник не готовий до діалогу, у листі не вказується зворотня адреса.

  9. Автор листа отримає всю необхідну інформацію про участь у проекті та адресу, за якою має надіслати листа, протягом 1-3 днів (без врахування свят та вихідних днів).

  10. Як тільки лист надіслано, Відправник має надати про це звістку на інтернет-адресу проекту.

  11. Як тільки лист отримано, Отримувач має надати про це звістку на інтернет адресу проекту.

  12. Отримувач може висловити свої емоції щодо листу у группах проекту в соціальних мережах, та/або за адресую проекту.

  13. Вітаються також фото із отриманим листом, які викладатимуться у спеціально створені для того папки в соціальних мережах.

  14. Фотозображення змісту листів можуть оприлюднюватися лише за згодою Авторів.

  15. Всі поточні питання надсилайте на інтернет-адресу проекту: poetrymail@litcentr.in.ua

Координатор проекту:
Городиська Поліна

Телефон. // +38 (063) 712-12-15