15 Квітня 2021, 21:56 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «Клуб бібліофагів в Урбані» з Оксаною Забужко - 22 Лютого 2021

«Клуб бібліофагів в Урбані» з Оксаною Забужко

Категорія: «Події»
Дата: 22 Лютого 2021 (Понеділок)
Час: 20:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Онлайн
Місце: Urban Space 500
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 232


Читання – процес творчий. Прочитана книжка, як отриманий електрозаряд, хоче жити далі, передаватись від людини до людини, вмикати обмін думками й змінювати освітлення в довколишньому пейзажі. А на таку післядію (без якої «заряд» іде в землю й література неминуче занепадає) потрібна своя, окрема інфраструктура.

Тож у 2021-му році, у самому серці Києва, поблизу Майдану, на тихій вулиці, що носить ім’я ще одного славетного «бібліофага» – Бориса Грінченка, стартує спільний проект громадського простору «Urban Space 500» та видавництва «Комора», в межах якого Оксана Забужко щомісяця збиратиме приятелів-«бібліофагів» різного віку, щоб поговорити про наперед обрану «книжку місяця», – а ви зможете стежити за цим «літературним салоном» в режимі онлайн і навіть, при бажанні, долучатись до нього: за умови, що ви також «бібліофаг» і матимете що сказати по темі розмови.

Незабаром організатори познайомлять вас ближче із «бібліофагами», які долучаться до розмови, та оголосять книжку місяця, щоб усі охочі мали можливість її прочитати до початку події.

  • 28.01  «Вілімовський» Мілєнка Єрґовича у перекладі з хорватської Ірини Маркової
  • 22.02 — «Апокриф. Чотири розмови про Лесю Українку» Оксани Забужко та Блаженнішого Святослава Шевчука0 коментарів

Залишити коментар

avatar