19 Січня 2019, 06:34 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурси / ІІІ дитячий літературний конкурс «ПероДактиль» - 27 Січня 2019

ІІІ дитячий літературний конкурс «ПероДактиль»

Категорія: «Конкурси»
Дата: 26 Січня 2019 (Субота)
Час: 23:00
Вартість: 120 грн.
Місто: Україна
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 2916


З початком нового навчального року стартував дитячий літературний конкурс «ПероДактиль». Змагання талановитих школярів проводяться втретє і раз від разу помітно набирають обертів. Загалом вже більше 500 юних літераторів з усіх куточків України долучилися до них.


Натхненні успіхом останніх років, організатори «ПероДактиля» цього сезону обіцяють ще більший розмах. Дітям 8-16 років, які відчувають хист до письменництва, пропонують поринути в чарівний світ літератури та створюють безліч можливостей для реалізації їх талантів. Адже «ПероДактиль»  ̶  це не лише змагання, а також творчий майданчик для спілкування школярів між собою та з літературним середовищем. Тож у планах організаторів зустрічі дітлахів з улюбленими письменниками, літературні ігри та майстер-класи. Причому заходи відбуватимуться не лише в столиці та рідному місті «ПероДактиля»  ̶  Білій Церкві, але й також в різних регіонах України.

Власне ж конкурс триватиме до 27 січня 2019 року. Оцінювати роботи талановитих дітей будуть відомі українські письменники та літературні діячі: Леся Мудрак, Григорій Фалькович, Тетяна Стус, Олег Рибалка, Іван Андрусяк та Галина Ткачук

Переможці, які визначаються в кожній віковій категорії двох номінацій – «Проза» та «Поезія», отримають гроші винагороди та різноманітні призи від партнерів заходу.


Конкурс по суті немає територіальних обмежень (головна умова до конкурсних робіт – вони мають бути написані українською мовою), а відтак у ньому можуть брати участь і діти, які проживають закордоном. Розширення географії «ПероДактиля» – одне із пріоритетних завдань, які ставлять перед собою організатори. 

Втім, нагородження переможців на початку травня вже традиційно відбудеться у Білій Церкві, адже сам тут «ПероДактиль» народився. До того ж, дітям завжди дуже цікаво подорожувати, а організатори – завдяки підтримці Генерального Партнера конкурсу супермаркету «Будмаркет» – надають їм таку можливість, поєднуючи приємну мить нагороди із захоплюючою мандрівкою. 


Сайт конкурсу: perodaktyl.com.ua | Сторінка Конкурсу у Facebook: facebook.com/perodakt


4 коментарів

avatar
Добрий день! Якщо у дитини немає сторінок у фейсбуці та інстаграмі, та власної електронної пошти. Чи можу я(як мама)вказати у відповідних полях свої ?
avatar
0
2 Дмитро Бугера • 17:42, 05 Січня 2019
Я вже завеликий! ((( Мені 17 р.
avatar
Якщо я все вірно прочитала, то це не безкоштовно. Там є оргвнесок 120 грн.
avatar
дякуємо за уточнення! зараз оновимо інформацію

Залишити коментар

avatar