07 Жовтня 2022, 19:40 | Реєстрація | Вхід
/ V-й конкурс «Чатує в століттях Чернеча Гора». - 10 Січня 2016

V-й конкурс «Чатує в століттях Чернеча Гора».

Категорія: «Конкурси»
Дата: 10 Січня 2016 (Неділя)
Час: 11:07
Місто: Канів
Місце: Літературно-мистецький журнал «Склянка Часу*Zeitglas»
Адреса: вул. Шевченка, 31/32
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: zeitglas
Кількість переглядів: 2568


Міжнародним літературно-мистецьким журналом «Склянка Часу*Zeitglas» оголошено V-й міжнародний поетичний конкурс «Чатує в століттях Чернеча Гора».

Це літературне змагання поетів має відбуватися до Всесвітнього дня книги відповідно темі ліричного віршу «ХТО ЖИВ ІЗ КНИГОЮ, ТОЙ ДВІЧИ ЖИВ!» і полягае у художньому втіленні значення Книги у становленні людини.

Спеціальний випуск ВІСНИКА конкурсу буде презентовано на міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал», що відбудеться 20-24 квітня 2016 року у м.Києві.

Умови конкурсу:

  • Аби надіслати свій твір, слід спершу придбати (будь-яку) книгу / книги видавництва «Склянка Часу*Zeitglas» (натисніть на це посилання http://zeitglas.io.ua/s217052/, аби переглянути та вибрати книги). В такий спосіб учасник доводить справою свою щиру участь у конкурсі. Книги можна читати самому. Можна дарувати друзям. Можна підтримувати бібліотеки.
  • мова написання – українська або російська
  • обсяг твору – обмежується «повними» двадцятьма рядками (п‘ять класичних чотиривірши /четверостиший/). Твори, що перебільшують зазначений розмір, до конкурсного розгляду НЕ БЕРУТЬСЯ!
  • вік учасників – не обмежений
  • кількість творів – один!
  • Термін подання творів до 15 квітня 2016 року.

Редакция СЧ приймає до розгляду авторські тексти за обов‘язкової наявності: короткої біографії автора ( із зазначенням року народження та вірно поданої поштової адреси автора: Прізвище та ім‘я по батькові, вулиця, номер будинку та квартири, місто, поштовий індекс, номер телефону, е-пошта).

* тексти мають надсилатися е-поштою zeitglas@ck.ukrtel.net та у роздруковці на папері з доданням електронної версії /CD, або по е-пошті/ в програмі Word або RTF (з чіткою різницею тире від дефісу, перевіреною орфографією, без усяких обрамлень і довільних форматувань)
*прозові твори не приймаються.
*надаючи свої твори, автор погоджується з подальшим публікуванням чи використанням їх тексту в рамках літературних проектів журналу.

Тексти надсилалися на електронну адресу: zeitglas@ck.ukrtel.net із позначкою «Поетичний конкурс ХТО ЖИВ ІЗ КНИГОЮ, ТОЙ ДВІЧИ ЖИВ!»

Пересилка роздрукованого тексту на папері обов‘зкова за адресою:
«Склянка Часу*Zeitglas»
вул. Шевченка, 31/32,
м. Канів,
Черкаської обл.
19003

Автори трьох найкращих поезій будуть відзначені дипломами та нагородами. Іх твори буде перекладено на німецьку мову та опубліковані на сторінках міжнародного літературно-мистецького журналу «Склянка Часу*Zeitglas»

Інші, відзначені за рішенням конкурсного журі роботи, будуть  публікуватися на сторінках літературного альманаху «Скіфія».

По завершенню терміну прийому творів (опісля 01 травня 2016 року плануємо видання Віснику V-го Міжнародного поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча гора». Який зможе придбати кожний атор-учасник, замовивши його примірник (примірники) в редакції. В такий спосіб автор може долучитися до обговорення усіх допущених до конкурсу творів на сайті журналу.

Довідки за тел: 04736-36805, або zeitglas@ck.ukrtel.net


0 коментарів

Залишити коментар

avatar