19 Квітня 2018, 14:49 | Реєстрація | Вхід
/ Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN POLTAVA - 8 Червня 2018

Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN POLTAVA

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 08 Червня 2018 (П'ятниця)
Час: 11:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Полтава
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 360


Протягом трьох днів, 8-10 червня 2018 року, в Полтаві відбудеться Фестиваль сучасної шведсько-української поезії MERIDIAN POLTAVA. Участь у ньому візьмуть представники вищої поетичної ліги зі Швеції, Німеччини та України. 

Серед поетів – впливові журналісти, професори, а також члени Нобелівського комітету з літератури. Зокрема, Пер Вестберг, Дональд Бустрьом, Агнета Плейель, Езізабет Хьюрт, Мальте Перссон, Інгрід Калленбек, Ева Стакельберг, Томас Йеннефельт (Швеція), Катя Петровська (Німеччина); з українських: Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Оксана Забужко, Ігор Померанцев, Галина Крук, Андрій Любка, Ірина Цілик, Міріам Драгіна та ін.

На фото - Полтавський краєзнавчий музей - одна з 14-ти локацій фестивалю. Фото Борис В'язовський.

За словами ідейного натхненника фестивалю, президента Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ Святослава Померанцева

«Полтава – це поезія, але поезія-реквієм. Фестиваль – це данина пам’яті жертв Полтавської битви. Він має надати нової конотації слову «Полтава» та відповісти на питання, чим це місто є сьогодні», – зауважує президент.

Директор фестивалю MERIDIAN POLTAVA Олександр Ткаченко додає: 

«Ми прагнемо об’єднати громаду Полтави та області – активістів, журналістів, творчу та наукову інтелігенцію, бізнес, політику й владу – заради досягнення спільної мети – створення сучасного інтелектуального культурного обличчя міста». 


MERIDIAN POLTAVA – це триденна культурологічна прогулянка Полтавою, Решетилівкою та полем Полтавської битви із зупинками в місцях, які репрезентують регіон, для поетичних читань та перформенсів. Загалом –  24 події у 14-ти локаціях. 

Захід відбувається за підтримки Полтавської ОДА та обласної ради, Посольства Швеції в Україні, Open Society Fondation в кооперації з OSIFE.

Організаційні партнери: Полтавська міська рада, Magnum Opus, Ars Intepres Publications (Швеція), Полтавська комунальна організація «Інститут розвитку міста», «Комора. Перша мануфактура галушок».

Сторінка фестивалю у Facebook: https://www.facebook.com/meridian.poltava/


0 коментарів

Залишити коментар

avatar