/ Переможці конкурсу «Коронація слова – 2014» - 6 Червня 2014

Переможці конкурсу «Коронація слова – 2014»

Категорія: «Премії»
Дата: 06 Червня 2014 (П'ятниця)
Час початку: 12:12
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1682



5 червня відбулося 14-та церемонія вручення літературної премії «Коронація слова – 2014». Золоті, срібні та бронзові статуетки здобули автори у номінаціях: "Романи”, "Кіносценарії”, "П’єси”, "Пісенна лірика”, "Твори для дітей”.

«Коронація слова» — міжнародний літературний конкурс романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей. Проект Тетяни та Юрія Логушів. Метою конкурсу є підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів книжками, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу кіно й театру, і як наслідок — наповнення українського ринку повнокровною конкурентоспроможною літературою, а кіно й театру — якісними українськими фільмами й п'єсами.




Переможці конкурсу «Коронація слова – 2014»

Романи
1 І премія Вільний світ Тетяна Белімова м.Київ
2 ІІ премія Привид безрукого ката Андрій Процайло м.Львів
3 ІІІ премія Паничі Владислав Івченко м.Суми
4 Диплом Коли сонце було стозрячим. Амулет волхва. Оксана Радушинська м.Старокостянтинів

Прозові твори для дітей
1 І премія Вітри великого лугу Олена Колінько м.Полтава

Кіносценарії
1 І премія Легенда про Сковороду Віра Мельник м.Київ
2 ІІ премія Егоїст повинен бути мертвим Олена Рубашевська м.Донецьк
3 ІІІ премія Спасена Марія Іван-Вячеслав Сергієнко м.Київ

Кіносценарії для дітей
1 І премія Комарик Юрій Васюк м.Чернігів

П'єси
1 І премія Батяри, брати батяри! Олексій Дроздовський м.Київ
2 ІІ премія Будинок милосердя Оксана Смола м.Баштанка
3 ІІІ премія Гільйотина Олесь Гриб м.Київ

П'єси для дітей
1 І премія Казка про казку Віктор Міроненко м.Рівне

Пісенна лірика
1 І премія Київська осінь Оксана Шеренгова м.Корсунь-Шевченківський
2 ІІ премія Україна росте без мами Вікторія Амеліна м.Львів
3 ІІІ премія Сліпий скрипаль Валентин Пащенко м.Запоріжжя
4 ІІІ премія "+29" Дарина Гладун м.Хмельницький
5 Дипломант Рідна потвора Наталія Лущинська М. Львів
6 Дипломант Не вмію дихати без тебе Марія Ткачівська М. Івано-Франківськ
7 Дипломант Ти мила, рідна і чужа Омелян Мацьопа М. Бережани, Тернопільська обл..

Пісенна лірика для дітей
1 І премія Жаб'яча мова Чайкіна Тамара м.Кременчук


Спеціальні відзнаки

1 Роман Спеціальна премія від Андрія Кокотюхи "Золотий пістоль" за найкращий гостросюжетний твір Винаходи дантиста Мейнарда Когтянц Костянтин М. Дніпропетровськ
2 Роман Спеціальна відзнака від фестивалю фантастики "Волкфон" Попіл Корнейко Олександр М. Київ
3 Роман Спеціальна відзнака від фестивалю фантастики "Волкфон" Ті що прокинулися Круть Юлія М. Київ
4 Роман Спеціальна відзнака від фестивалю фантастики "Волкфон" Кілька років зими Терлецький Валентин М. Запоріжжя
5 Роман Спеціальна відзнака за психологічну глибину та розкриття міжособистісних стосунків Дерево, що росте в мені Куява Жанна М. Київ
6 Роман Спеціальна відзнака за кращий твір про кохання Коли прокинешся Диркачова Ольга М. Івано-Франківськ
7 Роман Спеціальна відзнака за вірність історико-патріотичній темі та її оригінальні художні втілення "В Темнім Лузі, за Дунаєм…", "З Україною в серці, з шаблею в руці", "Нехай лихо спить" Коцегуб Юрій смт.Нові Санжари
8 Роман Спеціальна відзнака "Вибір міського голови м.Львова" Тамплієри Короля Данила Лущик Петро С. Сопошин, Львівська обл..
9 Роман Спеціальна відзнака за психологічну глибину та розкриття міжособистісних стосунків На чужих вітрах Яворська Ольга М. Тур`є
10 Роман Спеціальна відзнака від юридичної фірми "Гелон" Листи з того світу Бутинець Сергій М. Червоноград
11 Роман Спеціальна відзнака за кращий твір про маму від порталу "Жінка УКРАЇНКА" Енна Гуменюк Надія М. Луцьк
12 Роман Міжнародний вибір Великі Собачичі Мельник Тетяна М. Бонн
13 Роман Міжнародний вибір Вільні стосунки Левченко Віктор М. Київ
14 Роман Міжнародний вибір Поза межею досяжності Данильчук Людмила М. Первомайськ, Миколаївська обл..
15 Роман Міжнародний вибір Поверни мене в Японію Іванцова Галина М. Київ
16 Роман Міжнародний вибір Привид минулого Ясіновська Наталія М. Черкаси
17 Роман Міжнародний вибір Вічність на продаж Бондаренко Тарас М. Львів
18 Роман Міжнародний вибір Ефемерія Олендій Леся Ispra (Varese), Італія
19 Роман Міжнародний вибір Пробач Марцело! Андрусів Вікторія М. Ужгород
20 Роман Вибір видавця Звичайник Мусіхіна Лілія М. Тернопіль
21 Роман Вибір видавця Чорна дошка Наталія Доляк М. Вінниця
22 Роман Вибір видавця Діти риб Євген Положій М. Суми
23 Роман Вибір видавця Бидлоград Галетка Олег М. Кривий Ріг
24 Роман Вибір видавця Факір В`ячеслав Васильченко М. Київ
25 Роман Вибір видавця Зорі, що купаються в річці (Розколоте небо) Талан Світлана М. Сєвєродонецьк, Луганська обл..
26 Роман Вибір видавця Діти любові Бондарчук Ірина М. Ірпінь
27 Роман Вибір видавця Зорі, що купаються у річці Світлана Талан М. Сєвєродонецьк, Луганська обл..
28 Твір для дітей Міжнародний вибір Початок Іванова Кристина М. Київ
29 Твір для дітей Міжнародний вибір Невдаха Доломан Анна М. Нікополь, Дніпропетровська обл
30 Твір для дітей Міжнародний вибір "Бусько з капустою на порозі", "Уродини у Крокі" Надія Репета Стокгольм, Швеція
31 Твір для дітей Вибір видавця Перо ангела Ірина Хомин М. Львів
32 Твір для дітей Вибір видавця Читотинь Анна Багряна М. Київ
33 Твір для дітей Вибір видавця Самійло Яріш Ярослав С. Ралівка
34 Твір для дітей Вибір видавця Росли груші на вербі Кузьменко Дмитро М. Житомир
35 Кіносценарій Спеціальна відзнака від компанії "b&h" Брат Іван Підгірний Київська обл., Макарівський район
36 Кіносценарій Спеціальна відзнака від форуму видавців Легенда про Сковороду Мельник Віра м.Київ
37 Кіносценарій Спеціальна відзнака від фонду Терези Яценюк Легенда про Сковороду Мельник Віра м.Київ
38 Кіносценарій Вибір режисера Криївка №9 Райнюк Віталій М. Рівне
39 Кіносценарій Вибір режисера Троянда вітрів Старченко Віталій, Тубальцева Надія М. Дніпропетровськ
40 Кіносценарій Вибір режисера Тайфі Завгородній Геннадій М. Дніпропетровськ
41 П'єса Спеціальна відзнака "Віримо" Біда мине Бодикін Гарольд М. Сімферополь
42 П'єса Вибір режисера РОТ Білан Михайло С. Айкаван, АР Крим
43 Пісенна лірика Спецвідзнака за кращий твір на військову тематику Лукавий Гетьман Монастирний Василь М. Первомайськ
44 Пісенна лірика Спецвідзнака за кращий твір на військову тематику Батько-отаман Мельничук Богдан М. Тернопіль
45 Пісенна лірика Спеціальна відзнака за кращий твір про маму Мати Федоришин Ірина М. Львів
46 Пісенна лірика Спеціальна відзнака від міжнародного поетичного фестивалю "Тера Поетіко" Хабібійок Атанайя М. Київ
47 Пісенна лірика Спеціальна відзнака Присвята Володимиру Івасюку Спасиба Світлана С. Германівка, Київська обл..
48 Пісенна лірика для дітей Спеціальна відзнака віл Народного вокально-хореографічного ансамблю "Зернятко" Під крилом у казки Собалєвська Світлана М. Житомир
49 Пісенна лірика для дітей Спеціальна відзнака віл Народного вокально-хореографічного ансамблю "Зернятко" Домовик-Домовичок Сергій Сірий М. Тернопіль
50 Пісенна лірика для дітей Спеціальна відзнака за найкраще віршоване оповідання Зустріч у Лузі Надія Гуменюк М. Тернопіль
51 Пісенна лірика для дітей Спеціальна відзнака за найгумористичніший дитячий вірш Хто загубився Наталія Бонь М. Золотоноша
52 Пісенна лірика для дітей Спеціальна відзнака від web-порталу "Світ мам" Абетка доброти Марія Дяченко М. Запоріжжя
53 Пісенна лірика для дітей Спеціальна відзнака від голови всеукраїнської Громадської організації "Дитинство" Птаха Див Олег Чорногуз М. Київ



Фото by zhinka ukrainka

Сайт конкурсу "Коронація слова": http://koronatsiya.com


0 коментарів

Залишити коментар

avatar